Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Полянська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04403605) був реорганізований і увійшов до складу Волочиської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Поляни
Волочиський район, Хмельницька область

Інформація про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку сільської ради

ПРО ХІД ВИКОНАННЯ ПЛАНУ СОЦІАЛЬНО — ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Станом на 01.10.2014 р. на території ради здійснено такі заходи:

Січень - лютий - Розчистка доріг від снігу на території сільської ради за рахунок інвестора. 24 січня проведено мітинг з нагоди 70 річниці спаленого села Канівка, в лютому організовано “Вечір афганської пісні”.

Березень - Ліквідація стихійних смітників та впорядкування існуючого сміттєзвалища. Відзначено урочисті збори та святковий концерт до Міжнародного жіночого дня.

Квітень - Проведено санітарну очистку кладовища, зроблено поточний ремонт пам'ятників та обелісків, побілка огорож, парканів.

Травень - Обкошування доріг. Проведено організаційно — масові заходи з нагоди Дня перемоги та надано допомогу ветеранам війни.

Червень - Придбано та встановлено ринви у ДНЗ “ Веселка” с.Поляни за рахунок інвестора. Відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

Липень - Проведено ремонт дороги по вуд Зарічна с. Поляни за рахунок інвестора та благодійного фонду С. Лабазюка “ Ми поруч”. Пророблена відповідна робота з усіма завідуючими установами та керівниками підрозділів господарства, підприємцями, які ведуть підприємницьку діяльність на території сільської ради про наведення належного санітарного стану на своїх підвідомчих територіях.

Серпень - встановлено дитячий майданчик на території ДНЗ “ Веселка” с.Поляни за рахунок благодійного фонду С. Лабазюка “ Ми поруч”. Обкошування доріг.

Вересень - Придбано та встановлено вікна у сільському клубі с Канівка за рахунок інвестора, встановлено автобусну зупинку на перехресті доріг сіл Канівка - Петрівка за рахунок благодійного фонду С. П. Лабазюка “ Ми поруч”; Проведено вечір вшанування працівників сільського господарства 21 вересня у селі Канівка, 27 вересня у селі Поляни.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua